مراسم گرامیداشت روز دانشجو با تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر نمونه و ممتاز(آذر 98)

دیدار رئیس دانشگاه تبریز با دو خانواده شهید این دانشگاه

دکتر میر رضا مجیدی رئیس دانشگاه تبریز و حجت الاسلام رحیم همزبان، مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز، با دو خانواده شهید این دانشگاه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در این دیدار رئیس دانشگاه تبریز به همراه مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه با  خانواده های شهید والامقام بیاض علی اسدی فرد از شهدای کارگاه دانشکده فنی و ابراهیم سلمانی از شهیدان جنگ تحمیلی و پدر فاطمه سلمانی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته  شیمی دانشگاه تبریز دیدار نمودند.

 

 

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تبریز برگزار شد .97

مراسم گرامیداشت روزدانشجواز ده دانشجوی شاهد و ایثارگر نمونه دانشگاه تبریز تجلیل به عمل آمد.

 

رییس دانشگاه و مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید با خانواده دو تن از دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه دیدار کردند.

 دکتر میررضا مجیدی رییس دانشگاه تبریز در این دیدارها با بیان اینکه امروزه عزت و اقتدار کشورمان در عرصه های مختلف به خاطر برکت خون شهداء و رشادت های ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنان بوده است، تصریح کرد: باید راه و منش این شهدا در جامعه به گفتمان غالب تبدیل شود.

یادآور می شود: این دیدارها با خانواده سمیرا خشتکار دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی فرزند جانباز و آزاده 25درصد و مریم امجدی دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی فرزند شهید انجام گرفت.

 

 

فراخوان ششمین جشنواره استانی اسوه های صبر و مقاومت

 

* اولین جشنواره استانی مقاله نویسی

* اولین جشنواره استانی خاطره نویسی

دانشجوی دانشگاه تبریز عنوان برگزیده  دومین جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب نمود.
  غلامعلی دهقانی دانشجوی مقطع دکتری رشته برنامه ریزی درسی دانشگاه تبریز و از فرزندان شاهد در دومین جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار  عنوان برگزیده را به خود اختصاص داد.

دیدار رئیس دانشگاه تبریز و مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز

با خانواده های ایثارگران  دانشجویان   96/11/17

رئیس دانشگاه تبریز به مناسبت دهه فجر و هفتادمین سال تأسیس دانشگاه تبریز با ۳ خانواده جانباز و شهید دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز؛ دکتر محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز در این دیدار که مدیر گروه دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز حضور داشت، دهه فجر را بهترین فرصت برای یادآوری مجدد ایثارگری ها و فرهنگ مقاومت در برابر استکبار و ظلم بیان کرد و گفت: شهداء و جانبازان با بذل جان و مال خود از استقلال و امنیت کشور حراست نمودند

تصاویر گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز 97-96

  جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر در دانشگاه تبریزدر تالار شهریار با حضور رئیس محترم اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان رئیس گروه آموزش و امور فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید، مسئولین بنیاد شهید شهرستان و جمعی از دانشجویان دراین سالن برگزار شد

تبریز گردی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز (خواهران)