رییس دانشگاه و مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز به مناسبت دهه فجر و فرارسیدن قیام 29 بهمن تبریز با خانواده سه تن از دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این دیدار با خانواده های فریبا باغبانی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی، مریم کوچه مشکی دانشجوی کارشناسی ارشد علوم قرآن و تفسیر و آنیتا سرتیبی دانشجوی کارشناسی رشته ادبیات زبان انگلیسی انجام گرفت.

 

مراسم گرامیداشت روز دانشجو با تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر نمونه و ممتاز(آذر 98)

دیدار رئیس دانشگاه تبریز با دو خانواده شهید این دانشگاه

دکتر میر رضا مجیدی رئیس دانشگاه تبریز و حجت الاسلام رحیم همزبان، مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز، با دو خانواده شهید این دانشگاه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، در این دیدار رئیس دانشگاه تبریز به همراه مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه با  خانواده های شهید والامقام بیاض علی اسدی فرد از شهدای کارگاه دانشکده فنی و ابراهیم سلمانی از شهیدان جنگ تحمیلی و پدر فاطمه سلمانی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته  شیمی دانشگاه تبریز دیدار نمودند.

 

 

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تبریز برگزار شد .97

مراسم گرامیداشت روزدانشجواز ده دانشجوی شاهد و ایثارگر نمونه دانشگاه تبریز تجلیل به عمل آمد.

 

رییس دانشگاه و مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید با خانواده دو تن از دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه دیدار کردند.

 دکتر میررضا مجیدی رییس دانشگاه تبریز در این دیدارها با بیان اینکه امروزه عزت و اقتدار کشورمان در عرصه های مختلف به خاطر برکت خون شهداء و رشادت های ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنان بوده است، تصریح کرد: باید راه و منش این شهدا در جامعه به گفتمان غالب تبدیل شود.

یادآور می شود: این دیدارها با خانواده سمیرا خشتکار دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی فرزند جانباز و آزاده 25درصد و مریم امجدی دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی فرزند شهید انجام گرفت.

 

 

فراخوان ششمین جشنواره استانی اسوه های صبر و مقاومت

 

* اولین جشنواره استانی مقاله نویسی

* اولین جشنواره استانی خاطره نویسی

دانشجوی دانشگاه تبریز عنوان برگزیده  دومین جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب نمود.
  غلامعلی دهقانی دانشجوی مقطع دکتری رشته برنامه ریزی درسی دانشگاه تبریز و از فرزندان شاهد در دومین جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار  عنوان برگزیده را به خود اختصاص داد.

دیدار رئیس دانشگاه تبریز و مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز

با خانواده های ایثارگران  دانشجویان   96/11/17

رئیس دانشگاه تبریز به مناسبت دهه فجر و هفتادمین سال تأسیس دانشگاه تبریز با ۳ خانواده جانباز و شهید دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز؛ دکتر محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز در این دیدار که مدیر گروه دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز حضور داشت، دهه فجر را بهترین فرصت برای یادآوری مجدد ایثارگری ها و فرهنگ مقاومت در برابر استکبار و ظلم بیان کرد و گفت: شهداء و جانبازان با بذل جان و مال خود از استقلال و امنیت کشور حراست نمودند

تصاویر گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز 97-96

  جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر در دانشگاه تبریزدر تالار شهریار با حضور رئیس محترم اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ورئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان رئیس گروه آموزش و امور فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید، مسئولین بنیاد شهید شهرستان و جمعی از دانشجویان دراین سالن برگزار شد

تبریز گردی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تبریز (خواهران)